הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כל ה- Oral Direct-Acting Antivirals לטיפול ב- Hepatitis C המאושרים על ידי ה- FDA בטוחים ויעילים עבור
23.03.17

 

כל משטרי הטיפול ב- hepatitis C שאינם כוללים interferon המאושרים על ידי ה- FDA בטוחים ויעילים, כך מציעה סקירה שפורסמה ב- Annals of Internal Medicine.

 

במסגרת המחקר נסקרו כ- 42 מחקרים אקראיים שעסקו בטיפולים אוראליים בצהבת C שכללו לפחות שני direct-acting antivirals. בין ממצאי המחקר:

 

• עבור זיהומים בגנוטיפ 1, הסוג הנפוץ ביותר של HCV, שיעורי התגובה הממושכת (sustained virologic response) היו גבוהים מ- 95% עבור שישה משטרי טיפול.
 
• עבור חולים עם HCV מגנוטיפ 3 וללא שחמת הכבד, טיפול ב- sofosbuvir ו- velpatasvir או daclatasvir למשך 12 שבועות, היה היעיל ביותר.
 
• עבור גנוטיפ 3 ושחמת הכבד, שילוב של velpatasvir-sofosbuvir הדגים את שיעור התגובה הגבוה ביותר. הטיפול המשולב אף נמצא יעיל מאוד (שיעור תגובה של 99%) עבור הגנוטיפים 2, 4, 5 ו- 6.
 
• קבוצות חולים שנחשבו באופן מסורתי כקשות לטיפול – כולל חולי HIV, מחלת כליות קשה, או מושתלי כבד – הציגו שיעורי תגובה גבוהים ומיעוט תופעות לוואי.
 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007