הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

למרות הצפיפות בבתי חולים: ישראל היא אחת המדינות הבריאות בעולם
21.03.17

  

ארץ המגף היא המדינה הבריאה ביותר בכדור הארץ, כך עולה ממדד הבריאות של בלומברג שמסקר 163 מדינות. תינוק שנולד באיטליה יגיע לגיל 80, לעומת תינוק שנולד בסיירה לאון ויחיה עד גיל 52 בלבד. ישראל מדורגת במקום הראשון מבין מדינות המזרח התיכון ובמקום ה-9 בדירוג הכללי עם ציון של 88.12. ארה"ב הידרדרה למקום ה-34 עם ציון של 73.05, בייחוד בגלל בעיות השמנת יתר.

 

איטליה נחשבת למדינה מפותחת אך כלכלת המדינה מדדה במשך עשורים. כ-40% מהצעירים באיטליה מובטלים והמדינה מתמודדת עם אחד הגירעונות הגדולים בעולם, ביחס לגודל הכלכלה. עם זאת, במובן מסוים מצבם של האיטלקים יותר טוב מהאמריקאים, מהקנדים והבריטים, שסובלים לחץ דם גבוה, כולסטרול ובריאות נפשית רעועה.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007