הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רופאה מהדסה: "ההנהלה ניסתה להגדיל מספר הילדים המושתלים ממניעים כלכליים - תוך סיכונם"
16.03.17

  

"הנהלת הדסה בוחרת להגדיל בצורה קיצונית את מספר ההשתלות בילדים, בעיקר באמצעות משיכת ילדים שאינם ישראלים, למרות שאין צוות רפואי מספק המוכשר לעשות זאת - מתוך מניעים כספיים" - כך מאשימה אחת הרופאות המתפטרות מהמחלקה ההמטו-אונקולוגית ילדים בהדסה עין כרם, במכתב ששיגרה הבוקר להורי הילדים המאושפזים במחלקה. זו הפעם הראשונה שבה הרופאים אומרים במפורש את מה שנלחש בשבועות האחרונים בחדרי חדרים: סיבת הסכסוך היא כלכלית או ליתר דיוק: נסובה סביב המתח בין מניעים כלכליים לסטנדרט רפואי.

 

"למשבר הנוכחי שלי/שלנו מול ההנהלה יש שורש אחד בלבד", כותבת פריד להורים. "הסיבה - החולים הנוספים, שכולם חולים לא ישראלים, משלמים הון עתק הדרוש כעת להדסה לאור מצבה".

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רוני לינדר-גנץ, עידו אפרתי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007