הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיאני השכר: רופאים מאיכילוב שמשתכרים יותר מ-2 מיליון שקל בשנה
16.03.17

  

שיאן השכר במגזר הציבורי ל-2015 דווקא לא היה אחד מאנשי מערכת הבריאות, העומדים באופן מסורתי בראש הרשימה, אלא פרופסור מאוניברסיטת בר־אילן. אבל את שאר המקומות בעשירייה הפותחת ברשימת השיאנים תופסים רופאים מבית החולים איכילוב בתל אביב - למעט רופא אחד, גינקולוג משירותי בריאות כללית, שהגיע למקום השמיני ברשימת שיאני השכר. 96 מבין 100 שיאני השכר במגזר הציבורי הם רופאים, רובם המכריע מאיכילוב ושירותי בריאות כללית.

 

ב-2015 רופאי איכילוב "הדיחו" את רופאי הכללית מהמקומות הראשונים ברשימת שיאני השכר, ונראה כי שכרם שובר שיאים - גם ביחס לשכר הרופאים, שמאז ומתמיד הוביל את המגזר הציבורי.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007