הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זברה מדיקל הישראלית נכנסת לראשונה לרשת בתי חולים אמריקאית
16.03.17

  

הסטארט-אפ הישראלי זברה מדיקל ויז'ן (Zebra Medical Vision) שפיתח מנוע לומד לניתוח נתונים קליניים מבדיקות דימות, הודיע על שיתוף פעולה מסחרי עם רשת בתי החולים האמריקאית אינטרמאונטן (Intermountain). אינטרמאונטן הובילה את סבב ההשקעה האחרון בחברה במאי, אולם בזברה מסבירים כי ההסכם החדש יניב לחברה הכנסות חדשות.

 

לאינטרמאונטן יש 22 סניפים באיידהו וביוטה בארה"ב, והיא הלקוח המשלם הראשון של זברה, שיטמיע את השירות המרכזי שלה כחלק מהליך האבחון הרפואי. "בניגוד לרעש שקיים בקרב חברות בינה מלאכותית בתחום הבריאות, שבו מכריזים מדי שבוע על ניסוי מוצלח או על מאמר אקדמי מבטיח - פה מדובר בדבר האמיתי", אומר היזם אייל גורה, מייסד משותף ויו"ר זברה מדיקל ל-TheMarker. "אנחנו הולכים להשפיע על בריאות של אנשים, ועושים זאת דרך כניסה למוסד אמריקאי שהנשיא לשעבר, ברק אובמה, היה מציין כדוגמא לדרך שבה צריך לנהל מערכת בריאות".

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רותי לוי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007