הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אייל דשא: "טבע לא תקבל החלטות אסטרטגיות עד לבחירת המנכ"ל הבא"
16.03.17

  

"אנחנו משוכנעים ביכולתנו לעמוד באמות המידה הפיננסיות, בין אם תהיה תחרות גנרית לקופקסון, בין אם לאו" - כך אמר היום (ד') אייל דשא, המנהל הפיננסי של טבע, בכנס הפארמה של ברקליס שנערך במיאמי.

 

לדברי דשא, אמות המידה הפיננסיות של טבע מתייחסות להלוואות בנקאיות בלבד בהיקף של 5.6 מיליארד דולר, ובכוונת החברה לשלם עד סוף 2017 חלק משמעותי מהחוב הבנקאי שלה. דשא חזר על נכונותה של טבע לבחון כל מועמד ראוי לתפקיד מנכ"ל החברה, בלי קשר לאזרחותו, ועל רצונה של החברה לאתר מועמד בעל כושר מנהיגות וניסיון רב בתעשיית התרופות.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007