הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חולי CF בקנדה חיים כ- 10 שנים יותר מחולי CF באמריקה
16.03.17

 

לחולי cystic fibrosis קנדים תוחלת חיים גבוהה יותר מ-לאמריקאים, כך עולה ממחקר חדש שפורסם בכתב העת Annals of Internal Medicine.

 

במסגרת המחקר נערך מעקב אחר כ- 45,000 חולים אמריקאים ו- 6,000 חולים קנדים עם cystic fibrosis. החל בשנת 2009, חציון גיל ההישרדות היה גבוה באופן מובהק בקרב קנדים (50.9 שנים בהשוואה ל- 40.6 שנים). יתר על כן, שיעור גבוה יותר של חולים קנדים עבר השתלת איברים (10.3% מול 6.5% מהאמריקאים).

 

החוקרים ציינו כי ייתכן והממצאים מעידים כי השיעור הגבוה יותר של השתלות האיברים בקנדה "עשוי היה לתרום לפער ההישרדותי שנצפה במסגרת המחקר.

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007