הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אינטק פארמה גייסה 10 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים
12.03.17

  

חברת הביומד אינטק פארמה גייסה היום 10 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים. זאת, לצורך השלמת ניסוי שלב 3 בגלולת האקורדיון לבודופה, תרופת הדגל של החברה. בשבוע שעבר פורסם ב-TheMarker כי החברה מתקשה לסיים את הניסוי מבחינה כספית, והצלחת הגיוס הנוכחי צפויה לסייע לה בכך. ככל הידוע, הגיוס בוצע לפי מחיר של 4.4 דולר למניה – הנמוך בכ-6.4% ממחיר הסגירה שלה אמש בניו-יורק, שעמד על 4.7 דולר למניה.

 

החברה לא פירסמה את דו"חות הרבעון השלישי לשנת 2016, במסגרת ההקלות של הבורסה לחברות קטנות, וכבר מדו"חות הרבעון השני של אותה שנה ציינה שכדי להשלים את ניסוי שלב 3 תזדקק לגיוס הון נוסף. לפי הערכות בשוק, החברה תנסה לגייס עוד 10 מיליון דולר לצורך סיומו של הניסוי.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007