הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סטנדרד אנד פור'ס מורידה את דירוג הנהלת טבע
12.03.17

  

חברת הדירוג S&P אישררה את דירוג האשראי של חברת טבע ברמה של BBB ואת תחזית הדירוג השלילית של אגרות החוב, אולם הורידה את הציון להנהלתה של החברה ולממשל התאגידי של טבע מ"משביע רצון" ל"סביר".

 

אשרור דירוג ה-BBB לאג"חים של טבע משקף את ההתמודדות הנמשכת של טבע עם האיום של השקת גרסה גנרית נוספת לתרופה המקורית שלה לטיפול בטרשת נפוצה, קופקסון, לחצי, כמו גם את האיום המתמשך של הורדת מחירי התרופות, המשפיע לרעה על עסקי התרופות הגנריות של החברה, והסיכון ליישום האסטרטגיה שלה הנובע מהשינויים בהנהלתה. S&P תמשיך לבחון האם מינוי מנכ"ל חדש במקומו של ארז ויגודמן, והבחינה המחודשת של האסטרטגיה של החברה, יביאו לשינוי במדיניות העסקית של החברה ובמדיניותה הפיננסית.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007