הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO ממליץ על חיסון נגד Yellow Fever לכל המתעתדים לבקר בחלקים מסוימים של ברזיל
12.03.17

 

על המתעתדים לבקר במדינת Espírito Santo בחוף האטלנטי המזרחי של ברזיל להתחסן נגד yellow fever, כך ממליץ ה- World Health Organization.

 

החיסון נגד המחלה הנגיפית צריך להתבצע לפחות 10 ימים לפני הביקור, חיסון יחיד מספק הגנה מפני המחלה לכל אורך החיים.

 

מטיילים המציגים קונטרה-אינדיקציות לחיסון (ילדים מתחת לגיל 9 חודשים, נשים הרות או מניקות, אנשים הרגישים לאנטיגנים של ביצים ואנשים עם מערכת חיסון מוחלשת) או אנשים מעל לגיל 60 צריכים לפנות טרם הטיול לקבלת ייעוץ רפואי אשר יכלול אמצעים למניעת עקיצות יתושים וערנות לסימנים וסימפטומים של yellow fever בעת הביקור ולאחר החזרה הביתה.

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007