הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF: אין מספיק ראיות על מנת להמליץ בעד או נגד ביצוע בדיקות אגן באופן שגרתי
12.03.17

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force מציין כי הראיות הקיימות כיום אינן מספיקות על מנת להמליץ בעד או נגד ביצוע בדיקות אגן באופן שגרתי לנשים ללא סימפטומים ושאינן בהיריון. ההמלצות שפורסמו בכתב העת JAMA אינן נוגעות לבדיקות סקר להמצאות סרטן צוואר הרחם, כלמידיה או זיבה.

 

ה- American College of Physicians וה- American Academy of Family Physicians אינם תומכים אף הם בביצוע בדיקות אגן כבדיקות סקר לנשים ללא סימפטומים, וזאת אף על פי שה- American College of Obstetricians and Gynecologists ממליץ על ביצוע בדיקת אגן שנתית לנשים מגיל 21 ומעלה. על פי המלצת ה- ACOG, ההחלטה לבצע בדיקה שכזו צריכה לשקף קבלת החלטות משותפת של האישה המועמדת לבדיקה והרופא שלה.

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007