הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השינויים בשיעור המבוגרים עם עודף משקל המנסים לרדת במשקל, 1988-2014
12.03.17

 

שיעור המבוגרים הסובלים מעודף משקל ומנסים לרדת במשקל צנח באופן משמעותי במהלך רבע המאה האחרונה, כך מפרסם כתב העת JAMA. בהתבסס על מידע מהמחקר NHANES נבדק שיעור הניסיונות לרדת במשקל בין השנים 1988-1994, 1999-2004, ו- 2009-2014. סה"כ, כ- 27,000 מבוגרים שמנים או עם עודף משקל בגילאים 20-59 דיווחו על ניסיונות לרדת במשקל במהלך 12 החודשים הקודמים לסקר.

 

שיעור המשיבים שדיווחו על ניסיונות לרדת במשקל פחת מ- 56% בתקופה המוקדמת ל- 49% בתקופה המאוחרת. הירידה הייתה גדולה יותר בקרב נשים שחורות (מ- 66% ל- 55%), אף על פי שאוכלוסייה זו הציגה את שיעורי ההשמנה הגבוהים ביותר.

 

יש לציין את מגבלות המחקר שכללו דיווח עצמי של הנבדקים אשר עשוי היה להיות מושפע מגורמים חברתיים ואת העובדה שאוכלוסיית המחקר לא כללה מבוגרים בוגרים.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007