הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל הדסה קיבל את התפטרותו של מנהל המחלקה האונקולוגית וגייס מחליף משיבא
9.03.17

  

מנכ"ל הדסה, פרופ' זאב רוטשטיין, הודיע למנהל מחלקת המטו-אונקולוגיה ילדים, פרופ' מיקי וינטראוב, בהודעה לקונית כי הוא מקבל את התפטרותו וכי נמצא לו מחליף, שייכנס לנעליו ב-1 ביוני. רוטשטיין גייס לתפקיד את ד"ר גל גודלשטיין - רופא בכיר מהמחלקה להמטו-אונקולוגיה והשתלות מוח עצם בבית החולים שיבא. 

 

בתחילת השבוע הודיעו על התפטרותם שישה רופאים בכירים מהמחלקה ובראשם וינטראוב. הרופאים נימקו את התפטרותם בכך שמנכ"ל בית החולים החליט כי השתלות מוח עצם לילדים יתקיימו במחלקה המיועדת למבוגרים. טרם נמצאו מחליפים לחמשת הרופאים הבכירים במחלקה שהתפטרו בנוסף לוינטראוב.

 

 

לכתבה ב"הארץ" >>


 
מאת עידו אפרתי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007