הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טראמפ צייץ והפיל (שוב) את מניות הפארמה בת"א
9.03.17

  

ציוציו של דונלד טראמפ הפכו זה מכבר לעמוד הענן המוביל את האידיאולוגיה שלו. בין אם אלו התייחסויותיו לעיתונאים, תכניות סאטירה, מדיניות החוץ של ארה"ב – או מדיניות הפנים שלה, טראמפ נוהג לצייץ בטוויטר את כל העולה לרוחו, והעולם מתמודד עם ההשפעות.

 

היום היה זה תורן של חברות הפארמה, שעלו על המוקד בציוציו, ולא בפעם הראשונה. טראמפ צייץ כי הוא עובד על ''מערכת חדשה בה תהיה תחרות בענף התרופות", מה שלדבריו, יביא לכך ש"אמריקאים ישלמו הרבה פחות" על התרופות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007