הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקס.טי.אל גייסה 2.8 מיליון דולר מבעלי מניות קיימים: המניה קפצה ב-13%
9.03.17

  

חברת הביומד אקס.טי.אל , העוסקת בפיתוח תרופות למחלות אוטואימוניות בעלות צורך רפואי מהותי (מחלות חסרות מרפא, בהן מערכת החיסון תוקפת מרכיבים עצמיים בגוף) הודיעה הבוקר (ד') כי גייסה אתמול 2.8 מיליון דולר מבעלי מניות קיימים בחברה. זאת באמצעות הנפקת 1.4 מיליון תעודות פיקדון (ADS) בניו-יורק, לפי מחיר של 2 דולר ל-ADS. תעודות הפיקדון נסחרות בניו-יורק ביחס של פי 20 ממחירן בבורסה בת"א.

 

ה-ADS בניו-יורק נסחרו בסיומו של יום שני לפי מחיר של 2.01 דולר למניה, כך שההנחה בהנפקה הייתה בשיעור מינימלי של פחות מ-0.5%, ומכאן התגובה החיובית של המניה בבורסה. כשהמשקיעים יקבלו עבור כל ADS אופציה לא רשומה לתקופה של 5 שנים וחצי, במחיר מימוש של 2.3 דולר. המניה זינקה היום ביותר מ-20% בבורסה בת"א, וסיימה בעליות של 13.3%, לאחר פתיחת המסחר בניו-יורק. זאת, תוך ריכוז מחזור חריג עבורה בבורסה בת"א, של כ-3.2 מיליון שקל, לעומת 150 אלף שקל בלבד בממוצע. בכך, קופץ שווי השוק של החברה ל-31 מיליון שקל.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007