הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עיכוב ציטוקינים אינו מועיל לטיפול ב- Chronic Fatigue Syndrome
9.03.17

 

ה- interleukin-1 receptor antagonist – anakinra אינה מפחיתה את מידת העייפות בקרב נשים הסובלות מ- chronic fatigue syndrome, כך על פי מחקר קטן שפורסם ב- Annals of Internal Medicine. Anakinra אושרה בשנת 2001 לטיפול ב- rheumatoid arthritis.


50 נשים עם chronic fatigue syndrome המתבטא בעייפות קיצונית ופגיעה בתפקוד חולקו אקראית לקבלת זריקה מלעורית יומית של anakinra או פלסבו למשך 4 שבועות. לאחר הטיפול, המדד העיקרי – חומרת העייפות – היה דומה בקרב שתי הקבוצות. אף על פי ששתי הקבוצות הדגימו שיפור במידת העייפות לאורך הזמן, מרבית המטופלות עדיין הדגימו עייפות קיצונית לאורך 24 שבועות המעקב.

 

החוקרים ציינו כי ייתכן וריכוזי התרופה במוח לא היו גבוהים מספיק ולכן לא נצפתה השפעה מטיבה. יתר על כן, interleukin-1 עשוי למלא תפקיד מוגבל ב- chronic fatigue syndrome. 

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007