הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לוק מקבוצת כלל ביוטכנולוגיה תמוזג עם אטקסיון האמריקאית לפי שווי של 75 מיליון דולר
7.03.17

  

חברת לוק תרפויטיקס שבשליטת כלל ביוטכנולוגיה חתמה אתמול על הסכם לרכישת הבעלות בחברת Ataxion. בעקבות העסקה שתתבסס על הקצאת מניות תדולל אחזקתה של כלל ביוטכנולוגיה בלוק מ-43% ל-20%-24%. ההיקף המדויק של הדילול תלוי בתשלום אבן דרך מנוברטיס ללוק עבור עמידה באבן דרך של הפיתוח הקליני של תרופה לטיפול בדיכאון חמור.

 

אם תשיג לוק את אבן הדרך עד תאריך היעד שנקבע לרבעון השלישי של 2017 יגיע שווי העסקה הממוזגת ל-75 מיליון דולר. אטקסיון היא חברה פרטית שמפתחת תרופות לטיפול בהפרעות תנועה שונות כמו אקטסיה מולדת שגורמת לחוסר קואורדינציה ולתנועות גפיים מגושמות ותרופות למחלת רעד (Essential Tremor) שגורמת לפגיעה קשה בתפקוד המוטורי. אטקסיון צפויה להתחיל בניסויים קליניים במהלך 2018.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007