הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היארעות תופעות לוואי בקרב ילדים שבלעו מחטאי ידיים מבוססי אלכוהול – ארה"ב, 2011-2014
7.03.17

 

U.S. National Poison Data System קיבלה מעל ל- 70,000 דיווחים הקשורים לחשיפה למחטאי ידיים שאירעו בקרב ילדים עד גיל 12 משנת 2011 עד 2014, כך עולה מניתוח שפורסם ב- MMWR. מרבית מקרי החשיפה כללו מחטאי ידיים מבוססי אלכוהול ואירעו בקרב ילדים מתחת לגיל שש שנים.

 

מרבית המקרים עירבו בליעה, אף על פי שפגיעה בעיניים אירעה ברבע מהמקרים שתועדו בילדים בגילאים 6-12 שנים. כ- 12% מהילדים דיווחו על סימפטום אחד לפחות, כולל גירוי בעיניים, הקאות דלקת של הלחמית, גירוי בפה, שיעול, וכאבי בטן. כל אחד מהאירועים הבאים אירע בקרב חמישה ילדים או פחות: תרדמת, שבץ, היפוגליקמיה, חמצת מטבולית, או דיכוי נשימתי. לא אירעו כל מקרי מוות.

 

ילדים בגילאים 6-12 הציגו סיכוי גבוה יותר בהשוואה לילדים צעירים לדווח על חשיפה לא מכוונת ועל סימפטומים קשים יותר, נתונים המעידים כי ילדים מבוגרים יותר עשויים להשתמש שלא כראוי במחטאי ידיים המכילים אלכוהול, ציינו החוקרים.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007