הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעורי התמותה עקב Malignant Mesothelioma - 1999-2015, ארה"ב
7.03.17

 

מספר מקרי המוות על רקע malignant mesothelioma המדווח מדי שנה עלה בכמעט 5% משנת 1999 עד שנת 2015, וזאת למרות המאמצים הרגולטורים להפחית את החשיפה לאסבסט, כך מסכם ניתוח שפרסם ב- CDC ב- MMWR.

 

לאורך תקופה זו, כ- 45,000 מקרי מוות אירעו עקב malignant mesothelioma בקרב אנשים בגילאים 25 ומעלה. כ- 6% ממקרי המוות אירעו בקרב אנשים מתחת לגיל 55. השיעור השנתי של מקרי מוות על רקע mesothelioma גדל מ- 2479 בשנת 1999 ל- 2597 בשנת 2015.
 
על פי קבוצות דמוגרפיות, השיעור עלה בקרב אנשים מגיל 85 ומעלה, בקרב גברים ונשים ובקרב לבנים, שחורים, אסיאתיים/פאסיפים והיספאנים.
 

במונחים של שיעורי תמותה, שיעורי התמותה המתוקננים לגיל עקב mesothelioma פחתו בכמעט 22% לאורך התקופה, מ- 14 ל- 11 פר אוכלוסייה של מיליון איש.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007