הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Odactra לטיפול באלרגיות לקרדית אבק הבית
7.03.17

 

ה- FDA אישר את Odactra, תרופה לשימוש תת לשוני המיועדת לטיפול ב- allergic rhinitis הנגרמת עקב חשיפה לקרדית אבק הבית.

 

Odactra אושרה לשימוש פעם ביום על ידי מבוגרים עד גיל 65. לאחר הטיפול הראשון על המטופלים להימצא בניטור של רופא למשך 30 דקות לפחות לצורך איתור תגובות לא רצויות. שיפור בסימפטומים האלרגיים בעיניים או באף עשויים להתקבל רק לאחר 8-14 שבועות של טיפול יומי.

 

מחקרים אקראיים שכללו כ- 2,500 נבדקים מצאו כי הללו שטופלו ב- Odactra הדגימו הפחתה של 16%-18% בסימפטומים ובצורך בתרופות אחרות, בהשוואה לנבדקים שקיבלו פלסבו. תופעות הלוואי הנפוצות של התרופה כללו בחילות, גרד באוזניים ובפה ונפיחות בשפתיים ובלשון. תגובות אלרגיות חריפות עשויות להתרחש אף הן, והמוצר ישווק יחד עם הערת אזהרה מפניהן.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007