הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שינויים גנטיים נמצאו ב- (Avian Influenza A(H7N9 בסין
7.03.17

 

ה- Avian influenza הסיני עבר מוטציות גנטיות העשויות להפוך אותו לפתוגני ביותר עבור עופות, כך מדווח ה- World Health Organization.

 

הסוכנות מפרטת שני מקרים של שני אנשים שחלו לאחר שנחשפו ל- (avian influenza A(H7N9, שניהם נחשפו לעופות חולים או מתים. דגימות של הנגיף שנאספו מהחולים עברו ריצוף גנטי. מאחר וה- (avian influenza A(H7N9 החל להופיע בשנת 2013, זוהי כנראה הפעם הראשונה בה דגימות של הנגיף מציגות מוטציות גנטיות המעידות כי הוא עשוי להיות פתוגני ביותר לעופות.

 

ה- WHO מציין כי בעוד שאנשים עשויים לחלות באופן חמור עקב הדבקה בנגיף, הדבקה מאדם לאדם עדיין נדירה.

כ- 500 תושבי סין נמצאו חיוביים לזיהום ב- avian influenza מאז אוקטובר 2016, זוהי עלייה בהשוואה לשיעורים שנצפו בשנים הקודמות.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007