הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארגון הבריאות העולמי פרסם את דירוג 12 החיידקים המסוכנים ביותר לאדם
28.02.17

  

ארגון הבריאות העולמי (WHO) פירסם אתמול (שני) רשימה של 12 החיידקים המסוכנים ביותר כיום לבני אדם, והתריע כי לרופאים יש מספר הולך וקטן של דרכים לטפל בזיהומים הנגרמים על ידי חיידקים אלה. בתדרוך לעיתונאים הודיע הארגון כי פרסום הרשימה נועד לעודד פיתוח תרופות לחיידקים העמידים לתרופות המעוררים את החשש הגדול ביותר, בהם סלמונלה וסטפילוקוק זהוב (Staphylococcus aureus). עוד נמסר כי רבים מהחיידקים ברשימה כבר הפכו ל"חיידקי-על" קטלניים, העמידים לסוגים רבים של אנטיביוטיקה.

 

 

לכתבה ב"הארץ" >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007