הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

איתמר מדיקל קיבלה אישור FDA לשיווק גרסה משופרת של ה-WatchPAT
28.02.17

  

חברת איתמר מדיקל, המפתחת מכשור רפואי לא פולשני לאבחון וניטור מחלות קרדיולוגיות והפרעות נשימה בשינה, קיבלה אישור FDA לשיווק גרסה משופרת של מוצר הדגל שלה, ה-WatchPAT. מדובר במכשיר המולבש על זרוע המטופל, ומאפשר אבחון מחלות דום נשימה במהלך שנתו של המטופל בביתו, ולא במעבדת שינה. המוצר המשופר ישווק בארה"ב החל מיוני הקרוב, ורוכשים פוטנציאליים יוכלו לקנות את הגרסה החדשה במחיר הגבוה באלפי דולרים ליחידה מהגרסה הקודמת.

 

גרסת ה-WatchPAT המשודרגת כוללת חיישן לבית החזה, המאפשר אבחון של הפרעה נשימתית ממקור מרכזי (Central Sleep Apnea), לעומת אירועים חסימתיים (Obstructive Sleep Apnea). המשמעות היא התגברות מכשול שהציב המכשיר בגרסתו הקודמת בפני הקרדיולוגיים, שראו חשיבות מיוחדת באפשרות לאבחן הפרעות שינה גם ממקור מרכזי.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007