הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יו"ר צ'ק פוינט מריוס נכט השתתף בגיוס של 30 מיליון דולר לפארמה Two B
28.02.17

  

פארמה Two B, חברת ביוטכנולוגיה שמפתחת תרופות לפרקינסון, השלימה סבב גיוס שלישי לחברה. הגיוס בסכום של 30 מיליון דולר הובל על ידי Israel Biotech Fund (IBF), שמנוהלת על ידי ד"ר יובל קבילי וביצעה את בדיקת הנאותות וחברה לקבוצת משקיעים מארה"ב ומישראל.

 

המשקיעים החדשים בחברה כוללים את קרן aMoon Partners של מריוס נכט, יו"ר צ'ק פוינט, קרן JVC האמריקאית. גם משקיעים ותיקים בחברה כמו Generali Financial ו-JK&B השתתפו בסבב הגיוס הנוכחי.

 

ג'ף קינדלר חבר בוועדה המייעצת של IBF שכיהן בעבר כיו"ר ומנכ"ל ענקית הפארמה פייזר הצטרף לדירקטוריון פארמה טו בי. הגיוס הנוכחי משלים גיוס כולל של 46 מיליון דולר לחברה שקמה ב-2007 ומעסיקה 8 עובדים. החברה תוכל לממן את הניסוי הקליני בשלב השלישי והמכריע בהיקף של 20 מיליון דולר, ולהרחיב את סל המוצרים שבפיתוח לאחר שהניסוי הקליני בשלב השני שכלל 149 מטופלים, ועמד בכל המטרות העיקריות והמשניות בהתבסס על סולם (UPDRS (Unified Parkinson Disease Rating Scale - המדד העיקרי לבחינת התפתחות המחלה

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007