הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גירוי מוחי עמוק נסבל היטב על ידי החולים ב- Anorexia Nervosa
28.02.17

 

גירוי מוחי עמוק עשוי בעתיד להוות טיפול ב- chronic anorexia nervosa, כך מציע מחקר open-label קטן שפורסם ב- Lancet Psychiatry.

 

אלקטרודות וגנרטור המייצר פולסים חשמליים הושתלו ב- subcallosal cingulate של 16 נשים בוגרות עם anorexia nervosa כרונית עמידה לטיפול (משך מחלה ממוצע, 18 שנים).
 
לאחר שנה, מרבית האירועים הלא רצויים החמורים היו קשורים למחלת הרקע.
 
ההתקן הוסר ממוחן של שלוש חולות. התקן אחד שהוסר עקב זיהום הותקן שוב בשלב מאוחר יותר. לאחר שלושה חודשים, הציון הממוצע לדיכאון וחרדה השתפר. 8 מתוך 14 הנשים שהשלימו את המחקר הציגו BMI של 17 לפחות לאחר שנה. סריקות PET של המוח הדגימו שינויים מובהקים בחילוף החומרים של הגלוקוז.

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007