הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות סקר לנשאות גנטית בעידן הרפואה הגנומית
28.02.17

 

כל הנשים ההרות או השוקלות להרות צריכות לעבור בדיקות גנטיות להמצאות נשאות של cystic fibrosis ו- spinal muscular atrophy, כמו גם ספירת דם מלאה לכימות הסיכון ל- thalassemias ו- hemoglobinopathies. כך על פי ההמלצות העדכניות שפרסם ה- American College of Obstetricians and Gynecologists

בעבר המליצה הקבוצה על בדיקות נשאות גנטית בהתבסס על מוצא אתני, אך השיעור ההולך וגדל של זוגות מעורבים, או מרקע אתני לא ברור, מקשה על הזיהוי של נשים בסיכון גבוה.

 

באופן אידיאלי, בדיקות הסקר לנשאות והייעוץ הגנטי צריכים להתבצע טרם ההיריון. באם הבדיקות יגלו כי האישה נשאית, יש צורך לבדוק גם את בן זוגה ולספק ייעוץ גנטי.

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007