הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Liraglutide מפחיתה את שיעור ההתקדמות של טרום סוכרת לסוכרת
28.02.17

 

אנשים עם טרום סוכרת הדגימו סיכוי נמוך יותר לפתח סוכרת סוג 2 לאחר טיפול של שלוש שנים ב- glucagon-like peptide-1 receptor agonist – liraglutide, בהשוואה לפלסבו. כך מצא מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet 

במסגרת המחקר, שנערך בחלקו על ידי יצרנית התרופה, חולקו אקראית כ- 2200 נבדקים לקבלת טיפול יומי בזריקות של liraglutide או placebo. כמחצית מהנבדקים מכל קבוצה פרשו מהמחקר ולא סיימו אותו.
 

2% מהמטופלים ב- liraglutide, בהשוואה ל- 6% מהמטופלים בפלסבו, פיתחו סוכרת סוג 2 עד תום תקופת המעקב. סיבוכים בכיס המרה היו נפוצים יותר מפי שתיים בקרב המטופלים בתרופה (5% מול 2%). כאשר נלקחו בחשבון הנבדקים שפרשו מהמחקר, העריכו החוקרים כי בהשוואה לפלסבו, liraglutide הפחיתה את הסיכון לסוכרת בכ- 66%.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007