הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עודכנו הקווים המנחים לאבחנה וטיפול ב- Diabetic Retinopathy
28.02.17

 

ה- American Diabetes Association עדכן את הנחיותיו לאבחנה וטיפול ב- diabetic retinopathy. להלן עיקרי השינויים להנחיות שפרסמה הקבוצה בשנת 2002:

 

• ניתן לשקול את הגדלת המרווח בין הבדיקות לשנתיים עבור חולים שאינם מציגים סימנים לרטינופתיה במסגרת בדיקה שנתית אחת או יותר. בעבר הומלצה בדיקה שנתית לכלל החולים.
 
• Retinal photography יכול לשמש לבדיקות סקר לרטינופתיה, אך הוא אינו מסוגל להחליף בדיקה יסודית של העין.

הקבוצה ממליצה כי חולי סוכרת סוג 1 יעברו בדיקת עיניים בתוך חמש שנים מאבחנת הסוכרת, כי חולי סוכרת סוג 2 יבדקו לאחר שאובחנו, וכי חולות הסוכרת המתכננות היריון יעברו בדיקות סקר לפני ההיריון או במהלך הטרימסטר הראשון להיריון. שליטה על רמות הגלוקוז, לחץ הדם ורמות השומנים בדם מומלצת לצורך הפחתת הסיכון לרטינופתיה.

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007