הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האיש שמצא תרופה לסוכרת
21.02.17

 

היו לבנטינג תארים רבים – ביוכימאי, רופא, זוכה אות גבורה על תפקודו במלחמת העולם הראשונה – אך ידוע בעיקר בזכות גילוי האינסולין וזכייתו בפרס נובל ברפואה לשנת 1923. בנטינג הוא האדם שהפך מחלה חשוכת מרפא למחלה כרונית, כשלרשותו ולרשות שותפו לא עמדו אמצעים כספיים, כלי מעבדה או עוזרים.

 

פרדריק גרנט בנטינג (Banting) נולד ב-14 בנובמבר 1891 בעיר אליסטון שבקנדה. הוא היה הצעיר במשפחה של חמישה ילדים. באופן מפתיע, בתחילת דרכו הוא לא חשב כלל על קריירה מדעית: תחום הלימודים הראשון שלו היה תיאולוגיה, אך בגלל כישלון חרוץ בסוף השנה הראשונה באוניברסיטה הוא עבר ללימודי רפואה עם התמחות באורתופדיה.

 

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 
מאת מריה פוקרסוב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007