הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת הביומד הקטנה וויז פארמה בדרך למחיקה מבורסת ת"א
21.02.17

 

חברה נופסת עתידה להימחק מהבורסה של ת"א, הפעם זו חברת הביומד הקטנה וויז פארמה, שנסחרת לפי שווי שוק של 30 מיליון שקל במחזורי מסחר אפסיים.

דירקטוריון החברה מדווח למשקיעים על מכתב כוונות לא מחייב שנחתם מול חברה ששמה לא פורסם, העוסקת בתחום הביו-פארמה ונסחרת מעבר לדלפק בארה"ב (OTC).


על פי ההסכם, חברת הביו-פארמה תרכוש 100% ממניות וויז פארמה ולאחר מכן תקצה 92% מהמניות ולבעלי המניות הקיימים של החברה, כך שלאחר השלמת העסקה, חברת הביו-פארמה ושאר בעלי המניות החדשה יחזיקו 8% מהון המניות.


 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007