הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקזיט שלישי לדוידי: ביקושים של 820 מיליון שקל בהנפקת נובולוג בתל אביב
21.02.17

 

ביקושים של 820 מיליון שקל בהנפקת נובולוג, הפועלת בתחום הפצת התרופות, הביאו לקביעת שווי של 550 מיליון שקל לחברה בבורסת תל אביב. בעלי השליטה בחברה, קרן פימי ואהוד פוזיס, ימכרו מניות בהיקף של 275 מיליון שקל, כלומר 15% ממניות החברה.


פוזיס ימכור 15% מהמניות בהיקף של 82 מיליון שקל ויישאר עם 35%, ופימי תמכור 35% מהמניות בהיקף של 192 מיליון שקל ותישאר עם 15% ממניות נובולוג. 220 מיליון שקל הובטחו במכרז המוסדי שנערך הערב (ב'), והיתר יימכרו במכרז לציבור בהמשך השבוע.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת גולן חזני
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007