הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אנליסטים: הסתבכות מומנטה עם ה-FDA היא הקלה לטבע
21.02.17

  

הכרזתה של חברת מומנטה כי אחד ממתקני הייצור של הגרסה הגנרית של קופקסון קיבל מכתב אזהרה מה–FDA היא נס חנוכה שני עבור טבע — כותב ד"ר רוני גל, אנליסט בבית ההשקעות ברנסטיין.

 

מומנטה הבהירה שמכתב האזהרה מתייחס לגרסה הגנרית של קופקסון במינון 40 מיליגרם, אך אינו מונע את המשך הייצור והשיווק של Glatopa, הגרסה הגנרית של קופקסון במינון של 20 מיליגרם שמחזיקה בנתח של 6.4% מכלל המרשמים לקופקסון מקורי וגנרי. להערכת גל, המשמעות של המכתב היא עיכוב של שישה חודשים לפחות בהשקת הגרסה הגנרית של קופקסון 40 מ"ג — אם במתן אישור של ה–FDA למפעל שקיבל מכתב אזהרה, או בהעברת הייצור מידי פייזר שהיא קבלן הייצור הנוכחי למפעל אחר.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007