הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השתלת צואה כטיפול אפשרי ל- Ulcerative Colitis
21.02.17

 

טיפול אינטנסיבי בהשתלת צואה – כ- 40 אינפוזיות במהלך 8 שבועות – מסייע לחולי Ulcerative Colitis להדגים החלמה קלינית, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet .

 

85 מבוגרים עם ulcerative colitis פעילה למשך מעל ל- 3 חודשים חולקו באופן אקראי לעבור השתלת צואה או אינפוזיות של פלסבו ולאחריהם חוקנים של צואה או פלסבו שבוצעו באופן עצמאי במשך 5 ימים בשבוע למשך 8 שבועות. כל חולה בקבוצת הטיפול הפעיל קיבל את כל השתלות הצואה מאותו תורם.

 

מטרת המחקר העיקרית – החלמה קלינית ללא טיפול בסטרואידים פלוס החלמה אנדוסקופית או תגובה לאחר 8 שבועות – הודגמה בקרב 27% מהנבדקים בקבוצת הטיפול הפעיל בהשוואה ל- 8% מהנבדקים בקבוצת הפלסבו. תופעות לוואי, ברוב המקרים סימפטומים במערכת העיכול שחלפו מעצמם, אירעו בקרב כ- 80% מהנבדקים בכל קבוצה.

 

  

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007