הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פורסמו הנחיות חדשות לשימוש בתרופות לטיפול בנדודי שינה
21.02.17

 

ה- American Academy of Sleep Medicine פרסמה הנחיות חדשות לשימוש בתרופות מרשם וללא מרשם, לטיפול בנדודי שינה בקרב מבוגרים.

 

כל ההמלצות שפורסמו ב- Journal of Clinical Sleep Medicine הינן חלשות ומבוססות על ראיות באיכות נמוכה. מרבית המחקרים מומנו על ידי חברות התרופות ומספר מועט של מחקרים קיימים עבור כל תרופה.

 

ההנחיות ממליצות על מגוון תרופות לטיפול הן בקשיים להירדם והן לשמירה על איכות השינה. הקבוצה אינה ממליצה על השימוש ב- trazodone, tiagabine, diphenhydramine, melatonin, tryptophan, ו- valerian – לא משום שהטיפולים הללו אינם יעילים, אלא היות והמידע הקיים אינו מספק "תמיכה חותכת בשימוש בהן."

 

"הבחירה בתרופות המעודדות שינה הינה לבסוף פועל יוצא של שיפוט קליני המבוסס על פרופיל והעדפות המטופל, תגובה קודמת והסיכוי להיארעות תופעות לוואי... ההנחיות הנוכחיות מהוות כלי נוסף העשוי לסייע לרופא ולמטופל בקבלת ההחלטות המתאימות ביותר." כך סוכם.

 

  

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007