הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע: אובדן ההכנסות כתוצאה מתחרות לקופקסון יהיה גבוה ב-100 מיליון דולר מהתחזית הקודמת
14.02.17

  

טבע שנמצאת בסערה לא פשוטה דיווחה על תוצאות הרבעון הרביעי של השנה. טבע סיימה את הרבעון הרביעי של השנה עם הכנסות של 6.5 מיליארד דולר, הכנסות טובות משמעותית מהתחזיות המוקדמות. רווחי החברה היכו, אף הן, את התחזיות המוקדמות ועמדו על 1.38 דולר למניה.

יש לציין כי על בסיס GAAP, טבע עברה להפסד נקי של מיליארד דולר או 1.1 דולרים למניה בדילול מלא. זאת בהשוואה לרווח של חצי מיליארד דולר או 55 סנט למניה בדילול מלא בתקופה המקבילה אשתקד.

 

 

לכתבה ב"גלובס" >>


 
מאת ניצן כהן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007