הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרוטליקס מנתרת ב-33% ומשלימה עלייה של 325%
14.02.17

  

מנייתה של חברת פרוטליקס עולה ב-33% בבורסה של ניו יורק ומשלימה עלייה של 325% בחודשיים האחרונים. פרוטליקס, שמפתחת חלבונים תרופתיים על בסיס הנדסה גנטית של תאי צומח, עולה על רקע כמה אירועים חיוביים - כמו חתימה על הסדר חוב בתחילת דצמבר 2016. ההסדר פרס חוב של 54 מיליון דולר והאריך את מועד פרעונו מספטמבר 2018 ל-2021, באמצעות הנפקת אגרות חוב להמרה נושאות ריבית של 7.5% לשנה וניתנות להמרה במחיר של 85 סנט.

 

גורם נוסף שתומך בעליית המניה הוא הסכם שנחתם בין פרוטליקס , המנוהלת על ידי משה מנור, לשעבר מנהל חטיבת המוצרים המיוחדים של טבע, לבין משרד הבריאות של ברזיל. על פי ההסכם, תרכוש ברזיל החל במחצית 2017 את תרופת הדגל של פרוטליקס Elelyso למחלת הגושה בהיקף של 24 מיליון דולר לשנה.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007