הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית נבידאה מתאוששת: מזנקת ב-30% בניו יורק
14.02.17

  

מניית נבידאה , המפתחת מוצרים רפואיים, מזנקת כעת בוול סטריט ב-30% - לאחר שביום שישי קרסה ב-24%. הקריסה התרחשה על רקע חששות של המשקיעים לגורל עסקת 80 מיליון הדולר של החברה, עם מפיצת התרופות קרדינל הלת'. הזינוק פותח פער של כ-15% בין מחירי המניה בניו יורק ובתל אביב, שאם יישמר עד תום המסחר, עשוי להזניק מחר את המניה בבורסה המקומית.

 

מנכ"ל החברה, מייקל גולדברג, אמר בסוף השבוע ל-TheMarker כי הוא משוכנע שהעסקה תצא אל הפועל, למרות פסיקת בית משפט שניתנה ביום שישי, שמערימה קשיים בעניין. "לפסיקה מיום שישי לא תהיה השפעה על ההשלמה של העסקה", אמר גולדברג. "אנו מודעים לכך שהתנודות במניה הגיעו על רקע חששות בעניין, אך העסקה תושלם מיד לאחר אישור בעלי המניות בהצבעה שתיערך בשבוע הראשון של מארס".

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007