הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסטארט-אפ שנסחר בת"א רוצה לטפל בנשאי איידס, לאבחן סרטן - ולהתחיל למכור השנה
14.02.17

  

קוקטייל התרופות שמקבלים נשאי HIV כדי לעכב את ההתפרצות של המחלה גורם לפעמים לפגיעה לא נעימה במראה החיצוני של המטופל - שקשורה בנזק לרקמות השומן. התוצאה היא מראה שמזוהה לעתים קרובות עם התסמונת: פנים רזות במיוחד, שקווי המתאר של עצמות הגולגולת בולטים מהן. לתופעת הלוואי הזאת אין כיום טיפול יעיל באמת. אלא שבקיץ הקרוב תיתכן פריצת דרך בתחום.

 

המוצר שמפתחת חברת ביוטיים , שנסחרת בבורסה בתל אביב ובבורסת ניו יורק בשווי שוק של קצת יותר ממיליארד שקל, רותם את תחום הריפוי התאי, תת-ענף של הרפואה הרגנרטיבית - שמתמקדת בריפוי באמצעות יצירת רקמות חדשות - כדי לשקם את רקמות השומן האלה.

 

המוצר הזה, שנקרא רניוויה (Renevia), הוא המוצר המתקדם ביותר של ביוטיים, וככזה הוא נושא בחובו הבטחה גדולה לא רק עבור מי שנפגעים ישירות מתופעת הלוואי הזאת, אלא גם עבור המשקיעים בחברה.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007