הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם אינו משפיע על היכולת הפיזית בקרב מבוגרים
14.02.17

 

טיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם אינו משפיע על היכולת הגופנית של מטופלים מבוגרים – לא באופן חיובי ולא באופן שלילי – כך עולה מתת ניתוח של המחקר SPRINT אשר פורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

במחקר נבדקו מעל ל- 2,600 מבוגרים מגיל 75 ומעלה (ללא היסטוריה של סוכרת או שבץ) אשר חולקו באופן אקראי לטיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם (יעד <120 mm Hg) או לטיפול סטנדרטי (יעד <140 mm Hg). בתחילת המחקר ומדי שנה נבדקה מהירות ההליכה במשך 4 דקות כמו גם דיווחים עצמיים על יכולת הניידות.

 

לאורך חציון מעקב של 3 שנים, נצפתה הפחתה דומה בקצב הצעידה ובתנועתיות בקרב שתי הקבוצות. ממצאים דומים אף נצפו בקרב תתי קבוצות שחולקו על פי גיל, לחץ הדם בתחילת המחקר, והיסטוריה של תחלואה קרדיווסקולארית או מחלת כליות.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007