הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה חדשה לטיפול ב- Duchenne Muscular Dystrophy
14.02.17

 

ה- FDA אישר את התרופה (deflazacort (Emflaza המיועדת לטיפול בחולים מגיל חמש ומעלה הסובלים מ- Duchenne
(muscular dystrophy (DMD.

 

Deflazacort היא corticosteroid אשר יימכר בטבליות ובתרחיף פומי.

 

זהו ה- corticosteroid הראשון המאושר לטיפול ב- DMD בארה"ב. DMD היא הסוג הנפוץ ביותר muscular dystrophy, היא נגרמת כתוצאה ממחסור ב- dystrophin, חלבון המסייע לשמירה על שלמות תאי השריר.

 

יעילות התרופה הודגמה בין היתר במחקר קליני שכלל 196 בנים בגילאים 5-15 בתחילת המחקר, עם מוטציה מתועדת בגן dystrophin והופעה של חולשה לפני גיל 5. לאחר 12 שבועות הדגימו המטופלים ב- deflazacort שיפור בכוח השריר בהשוואה לנבדקים שנטלו פלסבו. היציבות בכוח השריר הממוצע נשמרה עד סוף המחקר בשבוע ה- 52.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007