הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול פרופילקטי ב- Palivizumab הניתן לפגים מפחית את שיעור הבעיות בדרכי הנשימה
7.02.17

  

פגים המקבלים טיפול פרופילקטי ב- (palivizumab (Synagis מציגים סבירות נמוכה יותר לפתח צפצופים בדרכי הנשימה עד גיל שש שנים, כך מצא מחקר מקרה-ביקורת שפורסם ב- American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine. Palivizumab הוא נוגדן חד שבטי אנושי נגד respiratory syncytial virus (RSV).

 

במחקר היפני השתתפו מעל ל- 300 פגים שנולדו לאחר 33-35 שבועות היריון. כשלושה-רבעים קיבלו לפחות שלוש מנות של palivizumab לאורך עונת ה- RSV הראשונה שלהם, והשאר לא קיבלו את החיסון.

 

בגיל שש שנים, שיעור ההיארעות של atopic asthma – מטרת המחקר העיקרית – היה דומה בקרב שתי הקבוצות. אף על פי כן, הילדים שקיבלו palivizumab הציגו סבירות נמוכה יותר לסבול מצפצופים חוזרים מדרכי הנשימה (15% מול 32%). תת ניתוח מצא כי palivizumab מספק הגנה רק בקרב ילדים עם היסטוריה משפחתית של אלרגיות.

 

יש לציין כי טיפול פרופילקטי ב- palivizumab אינו מומלץ בארה"ב עבור מרבית התינוקות הנולדים לאחר השבוע ה- 29 להיריון.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007