הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הערכות: פריגו תיפרד מ-400 עובדים עקב לחצי מחירים ותחרות
5.02.17

  

ההרעה הניכרת בסביבה העסקית והרגולטורית והחוב הגדול הרובץ עליה דוחפים את חברת פריגו לביצוע תוכנית התייעלות. מנכ"ל פריגו, ג'ון הנדריקסון, פנה שלשום בשיחת ועידה לעובדים והסביר להם כי החברה נדרשת לקצץ בעלויות. פריגו מציעה לעובדיה בארה"ב תוכניות של פרישה מוקדמת, ובכוונתה להיפרד מ–400 עובדים — כלומר, כ–3% ממצבת כוח האדם שלה בעולם.

 

הנדריקסון חזר על כוונתה של החברה למכור את זכותה לקבל תמלוגים בשיעור מדורג של 18%–25% ממכירות התרופה Tysabri לטיפול בטרשת נפוצה, המשווקת על ידי חברת ביוג'ן איידק. התמלוגים ממכירות טיסברי הניבו לפריגו 40% מתזרים המזומנים שלה. ואולם, זרם יציב זה נמצא תחת איוםי, שכן פריגו עצמה ציינה שהתרופה Ocrevus שמפתחת חברת Roche צפויה לקבל אישור מה–FDA עד סוף מארס 2017 ולנגוס בנתחי השוק של טיסברי. נראה שככל שאיום זה יהיה קרוב ומוחשי יותר — ירד המחיר שתוכל פריגו לקבל עבור הנכס.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007