הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרשת השוחד: הדירקטורים של טבע בעקבות בכירי לאומי?
5.02.17

  

בחודש דצמבר האחרון דיווחה טבע כי הגיעה ל"הסדר" עם רשויות אכיפת החוק בארה"ב, ולפיו תשלם 519 מיליון דולר כדי לסגור את החקירה שהתנהלה נגדה, בגין חשד לביצוע עבירות על החוק האמריקאי לאיסור שחיתות במדינות.

 

על פי ממצאי החקירה, מדובר בפעילות שוחד שיטתית ורחבת היקף על פני זמן ממושך, בהיקף של מאות מיליוני דולרים ובכמה מדינות (רוסיה, אוקראינה ומקסיקו). בלב החשדות ניצבת הטענה כי השלוחה הרוסית של טבע שילמה כ-65 מיליון דולר לקבוצת חברות ברוסיה, אשר היו בבעלותו של פקיד ממשל רוסי בכיר מאוד.

 

 

לכתבה ב"גלובס" >>


 
מאת עו"ד אסף ברם
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007