הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות גופנית, אורח חיים הכרוך בישיבה וסימפטומים של דיכאון באמצע גיל הילדות
5.02.17

  

מטרות: לא ברור האם קיים קשר פרוספקטיבי בין פעילות גופנית והפרעות נפש כגון דיכאון מאג'ורי באמצע גיל הילדות ולכן מטרת המחקר הייתה לנסות ולבדוק האם קיים קשר בין ביצוע פעילות גופנית בעצימות בינונית או נמרצת ואורח חיים הכרוך בישיבה ובין major depressive disorder מגיל שש עד עשר שנים.

 

שיטות: מעקב נערך אחר 795 ילדים מנורווגיה החל מגיל שש ועד גיל שמונה או עשר שנים. הפעילות הגופנית שבוצעה תועדה וסימפטומים של דיכאון מאג'ורי נמדדו.

 

תוצאות: הן בגיל שש והן בגיל שמונה נמצא קשר בין ביצוע פעילות גופנית בינונית-נמרצת ומיעוט סימפטומים של דיכאון שנתיים לאחר מכן. אורח חיים שלא כלל פעילות גופנית לא ניבא דיכאון, ודיכאון שלעצמו לא ניבא אורח חיים פעיל או הכרוך בישיבה.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007