הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תביעה משפטית הוגשה בארה"ב כנגד מספר חברות אשר תיאמו את מחיריהם של טיפולי אינסולין
5.02.17

  

מספר חברות המשווקות אינסולין בארה"ב הואשמו בקשירת קשר לתיאום מחירים למוצריהם.

על פי כתב התביעה, Sanofi, Novo Nordisk ו- Eli Lilly העלו לכאורה את מחירי האינסולין מ- 25$ למעל ל- 300$ בתוך חמש שנים בלבד. התביעה טוענת כי מספר משווקים מורשים - pharmacy benefit managers (PBMs) – מעורבים אף הם בנושא, אך חברות ספציפיות לא צורפו לכתב התביעה.

 

לכאורה הציעו החברות ל- PBMs את האינסולין במחירים נמוכים ממחיר השוק וה- PBMs למעשה גרפו לכיסם את ההפרש בין מחיר הקנייה למכיר השיווק.

 

שלוש החברות הגישו כתב הגנה מטעמן המצדיק את פעולותיהן.

 

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007