הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תזמון ותדירות הארוחות והשפעתם על מניעת התחלואה הקרדיווסקולארית: הצהרה מדעית מאת ה- AHA
5.02.17

  

דפוסי אכילה קבועים, תזמון ותדירות הארוחות הינם התנהגויות העשויות לתרום לסגנון חיים בריא יותר ולהפחתת הסיכון למחלות לב, סוכרת ושבץ. כך על פי הצהרה מדעית חדשה שפרסם ה- American Heart Association בכתב העת Circulation.

 

החוקרים הראו כי דפוסי האכילה והנטייה לנשנש בין הארוחות השתנו בקרב המבוגרים בארה"ב במהלך 40 השנים האחרונות. בקרב נשים, נצפתה ירידה בצריכת האנרגיה מארוחות – מ- 82% ל- 77% ועלייה בצריכת האנרגיה מחטיפים – מ- 18% ל- 23%. מגמה דומה נצפתה גם בקרב גברים.

 

הנטייה לאכול שלוש ארוחות סטנדרטיות ביום קטנה אף היא בקרב שני המינים. וכעת האמריקאים נוטים לאכול סביב השעון במקום לסעוד שלוש ארוחות מרכזיות ביום.

 

"תזמון הסעודות עשוי להשפיע על מצב הבריאות על ידי השפעתו על השעון הפנימי של הגוף," ציינו החוקרים.

"נמצא קשר בין תזמון הסעודות ותדירותן והמצאות גורמי סיכון למחלות לב ושבץ ובהם לחץ דם גבוה, רמות גבוהות של כולסטרול ורמות גבוהות של גלוקוז, כמו גם השמנה, עמידות לאינסולין ורגישות לאינסולין." סיכמו עורכי המחקר.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007