הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מודיעה על מותה בטרם עת של הקופקסון
2.02.17

  

החלטת בית המשפט המחוזי בדלאוור, ששללה מטבע את הפטנט הרביעי שלה על תרופת הדגל - הקופקסון - היא גל גדול נוסף בסערה שמתחוללת בענקית הגנריקה הישראלית. החדשות הרעות האלו, שמגביהות את גובה הגלים, לא יכלו להגיע לטבע ביום גרוע יותר מבחינתה.


1. בזמן שיתר חברות התרופות המתינו לגזר הדין של המשקיעים בוול סטריט, כלומר לביצועי מניית טבע בעקבות הפיאסקו המשפטי, החליט אתמול נשיא ארה"ב דונלד טראמפ שהגיעה יומה של תעשיית התרופות לעלות על הכוונת. לפני כשבועיים כבר זרק הנשיא הנמרץ בהיסטוריה שהוא לא אוהב את מחירי התרופות הגבוהים בארה"ב. אתמול הוא עבר לפסים מעשיים יותר. מנכ"לי חברות הפארמה הגדולות התבקשו לסור לבית הלבן כדי לשוחח עם טראמפ על עתיד התעשייה. לפי דיווחים הוא ציין בפני המנהלים כי מחירי התרופות בארה"ב גבוהים מדי ויש להורידם. כמו כן, טראמפ הדגיש את החשיבות של הייצור בארה"ב ואמר כי יפעל לזירוז תהליכי העבודה ב־FDA, מנהל המזון והתרופות שאחראי על הבאתן של תרופות חדשות לשוק.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת סופי שולמן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007