הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור הצריכה של משקאות ממתוקים בקרב צעירים בארה"ב, 2011-2014
2.02.17

  

שני שליש מהילדים האמריקאים ומחצית מהמבוגרים עדיין צורכים לפחות משקה מוגז אחד או משקה ממותק אחר מדי יום, כך על פי דיווח של ה- CDC.

 

על סמך מידע מהשנים 2011-2014 מה- (National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES, חישבו החוקרים כי 63% מהילדים בגילאים 2-19 צורכים משקה ממותק אחד לפחות בכל יום נתון. וכי כ- 10% מהצעירים צורכים שלושה משקאות ממותקים ומעלה מדי יום.

 

המשקאות הממותקים היו אחראים בממוצע ל- 7% מסך הקלוריות היומי שנצרך על ידי הילדים.

 

מבין המבוגרים מגיל 20 ומעלה, 49% צרכו משקה ממותק אחד לפחות מדי יום.

 

בקרב כל קבוצות הגיל, נצפתה צריכה גבוהה יותר בקרב גברים בהשוואה לנשים. מתבגרים ומבוגרים צעירים צרכו את הכמות הגבוהה יותר. הצריכה הייתה הנמוכה ביותר בקרב אנשים ממוצא אסייתי לא היספאני.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007