הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכון מוגבר ללידה מוקדמת נצפה בקרב נשים עם זיהום חיידקי בוואגינה או בצוואר הרחם
2.02.17

  

מחקר חדש מצא כי החיידקים המאכלסים את צוואר הרחם והוואגינה קשורים בקשר מובהק סטטיסטית להיארעות לידה מוקדמת. המחקר מציע כי הממצאים עשויים להוביל לטיפולים שיעודדו את הימצאותם של חיידקים ידידותיים או שיפחיתו את הסיכון המעוררים חיידקים אחרים, כאמצעי למניעת לידה מוקדמת.

 

במסגרת המחקר נבדקו משטחים וגינאליים של כ- 1,500 נשים הרות בשלושה פרקי זמן שונים לאורך ההיריון – בשבועות 16-20, 20-24, ו- 24-28.

 

החוקרים מצאו כי הסיכון ללידה מוקדמת השתנה כתלות בהימצאותם של זנים ספציפיים. לדוגמא, נמצא קשר בין רמות גבוהות של החיידקים הידידותיים bifidobacterium ו- lactobacillus וסיכון מופחת ללידה מוקדמת, בעוד שרמות גבוהות של חיידקים אנאירוביים נמצאו קשורות לסיכון מוגבר.

 

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007