הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם מפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב מבוגרים
2.02.17

  

טיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם מפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בלתי רצויים בקרב מבוגרים, כך מצאה meta-analysis שפורסמה ב- Journal of the American College of Cardiology.

 

הניתוח כלל כמעט 11,000 מבוגרים מגיל 65 ומעלה עם יתר לחץ דם מארבעה מחקרים אקראיים שהשוו טיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם עם טיפול סטנדרטי. הטיפול האינטנסיבי הביא לרמות לחץ דם סיסטולי ממוצע של 123 mm Hg - 137 mm Hg לאורך המחקרים.

 

הטיפול האינטנסיבי, בהשוואה לטיפול הסטנדרטי, הפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים חמורים (3.7% מול 5.2%), תמותה עקב אירועים קרדיווסקולאריים (1.1% מול 1.7%) ואי ספיקת לב (1.3% מול 2.0%). שיעורי ההיארעות של שבץ ואוטם שריר הלב היו דומים בקרב הקבוצות השונות, כמו גם ההיארעות של תופעות לוואי. אף על פי שמחקר אחד הציע כי הטיפול האינטנסיבי מגביר את הסיכון לאי ספיקת כליות.

 

  

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007